Contact

 

Voorzitter
Dhr. B.W. van de Put, Geleenhof 2, 6715 DM, Ede.
T: 0318-639264
E: voorzitter@jubilate-ede.nl
E: bwvdput@hetnet.nl

 

Secretaris
Dhr. M. van de Kolk, Nassaulaan 19, 6717 JE, Ede.
T: 0318-638664 
E: info@jubilate-ede.nl
E: hzkjubilate@gmail.com
M: 06 22457974

Penningmeester
Dhr. J. Geels, Amsterdamseweg 73, 6712 GH, Ede.
T: 0318-655712
E: penningmeester@jubilate-ede.nl 
E: jgeels@telfort.nl
Rekeningnummer Herv. zangkoor Jubilate:
NL31 SNSB 0925 0100 30

Leden van het bestuur zijn:

mw. K. Radstaat-van de Kemp, (public relations) Saasveld 3, 6715 GN Ede, E: g.radstaat46@upcmail.nl, T: 0318635423

mw. D. van Veldhuizen-Hooijer, (leden administratie) Hakselseweg 105, 6713 KV Ede, E: hooijveld@gmail.com T: 0318650427 M: 0613460464

Muziek bibliothecaris:

dhr. W. van de Berg, van Zantenstraat 4, 6712 EE Ede, E: wgmvdberg@hotmail.com, T: 0318617377

Webmaster:

dhr. A. Pors, Pieter de Hooghstraat 148, 6717 PZ Ede, E: webmaster@jubilate-ede.nl of apors@solcon.nl,
T: 0318637059  M: 0643366469


Lid worden?

U bent van harte welkom om bij ons Hervormd zangkoor Jubilate te komen zingen, elke dinsdagavond mag u komen om te kijken en luisteren naar ons koor.
Bassen zijn extra welkom!!!!

De repetitieavond begint om 19.45 uur en eindigt om 21.45 uur in de Bethelkerk aan de Jan Th. Tooroplaan133, Ede. Tel. 0318633113


Voor inlichtingen: hzkjubilate@gmail.com u mag ook bellen naar onze secretaris Dhr. M. van de Kolk Tel: 0318-638664



© Hervormd Zangkoor Jubilate Ede 2014-2017 | Design en fotografie: Quatro media | Inloggen koorleden